Bo'limlar
Image

Komplaens nazorati bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Rustamov Gani Xudoyarovich
Telefon : (71) ) 240-07-24
Email : g.rustamov@rtmc.uz
Image

Ijro intizomi va tashkiliy nazorat bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Murodov Bexzod Olimjon o‘g‘li
Telefon : (71) ) 240-54-20
Email : B.Murodov@rtmc.uz
Image

Buxgalteriya

Bosh buxgalter : Axmedova Saodat Aminjanovna
Telefon : (71) 240-53-16
Email : axmedova@rtmc.uz
Image

Kadrlar bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Babaxadjayev Baxtiyor Yakubovich
Telefon : (71) 240-53-56
Email : B.Babaxadjaev@rtmc.uz
Image

Maxsus ishlar bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Kurbanov Alisher Shuxratovich
Telefon : (71) 240-53-71
Email : A.Kurbanov@rtmc.uz
Image

Yuridik byuro

Yuridik byuro boshlig'i : Alimova Zuxra Yusupovna
Telefon : (71) 240-54-65
Email : Z.Alimova@rtmc.uz
Image

Iqtisodiy tahlil va ta'riflar bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Umarov Ikrom Shavkatovich
Telefon : (71) 240-54-13
Email : Ikrom@rtmc.uz
Image

Xo'jalik ishlari bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Rixsiyev Shovkat Shuxratovich
Telefon : (71) 240-53-25
Email : Sh.rixsiyev@rtmc.uz
Image

Jamoatchilik va ommaviy axborot vositalari bilan ishlash bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Abdullayev Bunyod Almamatovich
Telefon : (71) 240-07-98
Email : b.abdullaev@rtmc.uz
Image

Jismoniy va yuridik shaxslar murojaatlari bilan ishlash bo'yicha bosh mutaxassis

Jumanov Xayrulla Abdullajanovich
Telefon : (71) 240-07-95
Email : x.djumanov@uzimei.uz
Image

Shartnoma va xaridlar bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Zafarov Abror Zafar o'g'li
Telefon : (71) 240-53-49
Email : Abror@rtmc.uz
Image

Telekommunikatsiya tarmoqlarini monitoring qilish va boshqarish xizmati

Xizmat boshlig'i : Azimov Otabek Anvarovich
Telefon : (71) 240-54-39
Email : O.Azimov@rtmc.uz
Image

Tezkor boshqaruv punkti

Bo'lim boshlig'i : Xudayberdiyev Husenjon Nusratovich
Telefon : (71) 238-19-60
Email : Husenjon@rtmc.uz
Image

Strategik rivojlantirish bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Kayumov Azizbek Tolibjonovich
Telefon : (71) 240-54-22
Email : A.Kayumov@rtmc.uz
Image

Mobil qurilmalarni ro'yxatga olish xizmati

Bo'lim boshlig'i : Maksumov Doniyor Mixayminovich
Telefon : (71) 240-07-25
Email : d.maksumov@rtmc.uz
Image

Axborot xavfsizligi va texnik qo'llab-quvvatlash bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Sergey Kan Adrianovich
Telefon : (71) 240-54-53
Email : S.Kan@rtmc.uz
Image

Telekommunikatsiya masalalari bo'yicha axborot-tahlil bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Usmanov Valixon Alixanovich
Telefon : (71) 240-01-75
Email : V.Usmanov@rtmc.uz
Image

Ko‘chib o'tgan va raqam resurslarini muvofiqlashtirish bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Sultanxanov Saidxon Sodirxon o'g'li
Telefon : (71) 240-01-70
Email : s.sultanxanov@rtmc.uz
Image

Normativ hujjatlar va sifat menejmenti bo'limi

Bo'lim boshlig'i : Sherzod Inogamov Rahmatullayevich
Telefon : (71) 240-54-25
Email : Sh.inogamov@rtmc.uz
Image

Davlat tadbirlarining texnik ta'minotini muvofiqlashtirish xizmati

Xizmat boshlig'i :
Telefon :
Email :